standardmoodulid

Prindi leht

ECDLi valikus on mitmeid standardmooduleid, mille hulgast endale just sobilikud valida. Eestis on hetkel valida kuue standardmooduli hulgast: 

esitlus

Presentation – professionaalsete esitluste loomine. Esitluste loomine, vormindamine, erinevate slaidi põhjade ja animatsioonide kasutamine.

andmebaasid

Andmebaasid – teadmised ja oskused andmebaasi tarkvara efektiivsest kasutamisest. Tabelite, päringute, vormide ja aruannete loomine ja redigeerimine.

veebitootlus

Veebitöötlus – create professional standard presentations. Perform tasks such as creating, formatting, modifying and preparing presentations using different slide layouts for display and printed distribution.

pilditootlus

Pidlitöötlus – teadmised ja oskused pilditöötluse erinevate tarkvarade kasutamiseks, piltide ettevalmistamiseks trükki ning veebi.

turvalisus

IT turvalisus – teadmised ja oskused sellest kuidas enda ja organisatsiooni andmeid kaitsta, kuidas tunda ennast turvaliselt internetis sh ka sotsiaalmeedias.

Koostöö internetis – teadmised ja oskused veebipõhistest koostöövahendidtest näiteks info ja dokumentide talletus veebi, kalendrid, sotsiaalmeedia, õppekeskkonnad ja ka mobiilirakendused.